Komisjoner, magazynier -13,00 Euro brutto/godzinę
PHH Personaldienstleistung GmbH
Poznan, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niem-czech wywodząca się z Hansestadt Hamburg.

Będąca synonimem jakości zaangażowania i opieki nad swoimi pracownikami.W związku z naszą działalnością obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : pracownik magazynu komisjoner bez znajomości języka do pracy długoterminowej, ( mile widziane pary ), w miejscowości Gallin (okolice Hamburga).

Opis stanowiska : Komisjonowanie produktów gospodarstwa domowego za pomocą skanera, display-aPraca przy taśmieWymagania : - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- własny samochód na dojazd do miejsca pracy- nie wymagany znajomości języka niemieckiego Oferujemy : - Umowę o pracę na warunkach niemieckich- Praca na dwie zmiany od 6 : 00 do 14 : 45 oraz od 14 : 45 do 23 : 30, w trakcie pracy dwie przerwy - 20 minut i 25 minut.

 • stawka 13,00€ brutto na godzinę składająca się z podstawy + dodatku premiowego - zakwaterowanie miesięcznie 140 € przez pierwsze trzy miesiące, po trzecim miesiącu 280€ za osobę.
 • Zakwate-rowanie znajduje się z reguły w miejscowości Wittenburg, oddalone od miejsca pracy ok 20 km.- Możliwość nadgodzin ( dodatek za pracę w nadgodzinach + 25 %)- Wsparcie koordynatora na miejscuJeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

  Już teraz cieszymy się i czekamy na Twoją aplikacje i zainteresowanie się naszą ofertą pracy.Prosimy o zaznaczanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.

  08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydata-mi / kandydatkami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku