Komisjoner, magazynier -13,00 Euro brutto/godzinę
PHH Personaldienstleistung GmbH
Poznan, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niem-czech wywodząca się z Hansestadt Hamburg.

Będąca synonimem jakości zaangażowania i opieki nad swoimi pracownikami.W związku z naszą działalnością obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : pracownik magazynu komisjoner bez znajomości języka do pracy długoterminowej, ( mile widziane pary ), w miejscowości Gallin (okolice Hamburga).

Opis stanowiska : Komisjonowanie produktów gospodarstwa domowego za pomocą skanera, display-aPraca przy taśmieWymagania : - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- własny samochód na dojazd do miejsca pracy- nie wymagany znajomości języka niemieckiego Oferujemy : - Umowę o pracę na warunkach niemieckich- Praca na dwie zmiany od 6 : 00 do 14 : 45 oraz od 14 : 45 do 23 : 30, w trakcie pracy dwie przerwy - 20 minut i 25 minut.

  • stawka 13,00€ brutto na godzinę składająca się z podstawy + dodatku premiowego - zakwaterowanie miesięcznie 140 € przez pierwsze trzy miesiące, po trzecim miesiącu 280€ za osobę.
  • Zakwate-rowanie znajduje się z reguły w miejscowości Wittenburg, oddalone od miejsca pracy ok 20 km.- Możliwość nadgodzin ( dodatek za pracę w nadgodzinach + 25 %)- Wsparcie koordynatora na miejscuJeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

    Już teraz cieszymy się i czekamy na Twoją aplikacje i zainteresowanie się naszą ofertą pracy.Prosimy o zaznaczanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.

    08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydata-mi / kandydatkami.