Przedstawiciel_konsultant Oświatowy
Europejski Instytut Szkoleniowy
Lublin, Lubelskie
3 d. temu
source : Lento.pl
 • Poszukujemy sprzedawców z krwi i kości : ) do obsługi bezpośredniej klienta. Jeśli : - Masz silną motywację do pracy, jesteś dyspozycyjny / dyspozycyjna - Masz doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w branży edukacyjnej, sprzedaży energii, gazu czy ubezpieczeń);
 • Posiadasz nastawienie na osiąganie i przekraczanie celów - Potrafisz pracować i komunikować się z dziećmi i osobami dorosłymi - Interesują Cię metody i techniki efektywnej nauki i widzisz społeczne zapotrzebowanie na takie usługi - Chcesz zdobyć nowy zawód / nową kompetencję na przyszłość i pracować w obszarze innowacyjnej edukacji oraz łączyć to z praktyką - Posiadasz prawo jazdy kat.
 • B i własny samochód - Myślisz o awansie w strukturze Instytutu lub własnej niezależności zawodowej To prześlij swoje CV drogą mailową.

  Więcej informacji na spotkaniu kwalifikacyjnym. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EIS zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) . Informujemy, że Administratorem danych jest Europejski Instytut szkoleniowy.

  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku