Pracownik do przetwórstwa owocowo-warzywnego
Glico Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Pracowników do przetwórni warzywno-owocowej chętnej / go do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje Miejsce pracy : : 76879 Hochstadt, Niemcy Ilość wakatów : : 10 Wymagania : : zaangażowanie w pracy mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie owocowo-warzywnym lub jako pomoc kuchenna mile widziana znajomość języka niemieckiego proszę o przesłanie CV po polsku lub po niemiecku.

Obowiązki : : mycie, czyszczenie, krojenie, pakowanie świeżych owoców i warzyw gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym proszę o przesłanie CV po polsku lub po niemiecku.

Co oferujemy : : wynagrodzenie 10,5 EUR brutto / godzinę pracodawca zapewnia (odpłatnie 75 EUR / miesiąc od osoby) zakwaterowanie, zatrudnienie co najmniej 40 godz / tydzień Dodatkowe informacje : : Od 1 sierpnia 2021 r.

przyjazd do Niemiec jest możliwy co do zasady tylko z negatywnym wynikiem testu.Szybkie testy antygenowe mogą być wykonane najwcześniej 48h (testy PCR, LAMP, TMA 72h) przed przyjazdem do Niemiec.

Wynik testu musi być w jęz. niemieckim lub angielskim. Czas liczy się od godziny pobrania próbki, a nie od otrzymania wyniku.

 • Negatywnego wyniku testu przy wjeździe do Niemiec nie muszą mieć : - osoby zaszczepione (14 dni od podania ostatniej dawki szczepionki dopuszczonej w UE) ale musi posiadać paszport COVID'owy, - ozdrowieńcy (28 dni-6 miesięcy po chorobie);
 • Klauzula : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp.

  z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J.Szablowskiego 6 związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.

  Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku