Pracownik do przetwórstwa owocowo-warzywnego
Glico Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Pracowników do przetwórni warzywno-owocowej chętnej / go do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje Miejsce pracy : : 76879 Hochstadt, Niemcy Ilość wakatów : : 10 Wymagania : : zaangażowanie w pracy mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie owocowo-warzywnym lub jako pomoc kuchenna mile widziana znajomość języka niemieckiego proszę o przesłanie CV po polsku lub po niemiecku.

Obowiązki : : mycie, czyszczenie, krojenie, pakowanie świeżych owoców i warzyw gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym proszę o przesłanie CV po polsku lub po niemiecku.

Co oferujemy : : wynagrodzenie 10,5 EUR brutto / godzinę pracodawca zapewnia (odpłatnie 75 EUR / miesiąc od osoby) zakwaterowanie, zatrudnienie co najmniej 40 godz / tydzień Dodatkowe informacje : : Od 1 sierpnia 2021 r.

przyjazd do Niemiec jest możliwy co do zasady tylko z negatywnym wynikiem testu.Szybkie testy antygenowe mogą być wykonane najwcześniej 48h (testy PCR, LAMP, TMA 72h) przed przyjazdem do Niemiec.

Wynik testu musi być w jęz. niemieckim lub angielskim. Czas liczy się od godziny pobrania próbki, a nie od otrzymania wyniku.

  • Negatywnego wyniku testu przy wjeździe do Niemiec nie muszą mieć : - osoby zaszczepione (14 dni od podania ostatniej dawki szczepionki dopuszczonej w UE) ale musi posiadać paszport COVID'owy, - ozdrowieńcy (28 dni-6 miesięcy po chorobie);
  • Klauzula : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp.

    z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J.Szablowskiego 6 związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.

    Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6.