Specjalista ds. Kalkulacji i Budżetowania
NES Global Talent
Poznań, Poznań, Greater Poland
‎19 godz. temu

Job Description

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży instalacyjnej o wieloletniej tradycji i stabilnej pozycji na rynku, prowadzimy rekrutację na stanowisko :

Miejsce pracy : Kościan / niedaleko Poznania

Zakres zadań :

  • Analiza dokumentacji projektowej / technicznej.
  • Przygotowywanie harmonogramów.
  • Przygotowywanie kalkulacji oraz budżetów ofertowych.
  • Optymalizacja założeń kosztorysowych.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
  • Wymagania :

  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w zakresie kosztorysowania produkcji i robót montażowych.
  • Znajomość pakietu Office oraz programów kosztorysowych.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Motywacyjny system wynagradzania.
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego.
  • Szkolenia i wsparcia doświadczonej kadry.
  • Duże możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.
  • With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Infrastructure, Life Sciences, Mining, Automotive and Chemicals sectors worldwide.

    With more than 100 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed.

    We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.