Mechanik maszyn budowlanych
Lepsza Praca
Chorzów, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie głównie dla sektora przemysłowego.

Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko mechanik maszyn budowlanych. Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie konserwacja i naprawa maszyn budowlanych.

Wymagania : - znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki siłowej oraz podstaw elektryki - umiejętność czytania dokumentacji technicznej -

umiejętność obsługi komputera - adekwatne doświadczenie zawodowe, preferowane w serwisie maszyn budowlanych - mile widziane prawo jazdy kat.

B - mile widziane wykształcenie kierunkowe Oferujemy : - pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku