technik liniowy
Randstad Polska
Oława, Polska
5 d. temu

Masz doświadczenie w operowaniu maszynami, smykałkę do majsterkowania i wykształcenie zawodowe (w zakresie mechaniki, mechatroniki, ślusarstwa, elektryki, elektromechaniki)?

Aplikuj i zarabiaj od 4410 do 5242 zł brutto miesięcznie plus premia miesięczna do 12%.

oferujemy

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta)
  • wynagrodzenie od 4410 do 5242 zł brutto , plus premia do 12%
  • bezpłatny transport pracowniczy z m. in. Nysy, Namysłowa, Oławy, Brzegu, Wiązowa, Lewina Brzeskiego, zapytaj nas o Twój najbliższy przystanek
  • smaczne obiady i 50% dofinansowania do posiłków
  • możliwość rozwoju zawodowego np. na stanowiska i podwyżki
  • bogaty pakiet socjalny m.in. : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, karta multisport, paczki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe, paczki okolicznościowe
  • zadania

  • obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji
  • prowadzenie napraw awaryjnych, przeglądów okresowych, prac remontowych i konserwacyjnych maszyn
  • definiowanie zapotrzebowania na materiały techniczne i części zamienne
  • bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców
  • oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego (w zakresie mechaniki, mechatroniki, ślusarstwa, elektryki, elektromechaniki)
  • umiejętności czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • samodzielności w działaniu i aktywności w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętności obsługi maszyn
  • gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47