SPRZEDAWCA-PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (NR 2731)
Centralna Baza Ofert Pracy
Inowrocław
1 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 21 / 2731

Obowiązki :

Aktywna sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów, materiałów potrzebnych do produkcji rolnej

Rozpoznawanie potrzeb klienta i zaoferowanie odpowiedniego rozwiązania w zakresie ŚOR i nawozów

Przyjmowanie dostaw

Kontrola jakości i ilości produktów przychodzących jak i wychodzących z magazynu

Wymagania :

Wymagania pożądane :

Wykształcenie :

  • zasadnicze zawodowe, brak
  • średnie zawodowe, brak
  • Pozostałe wymagania :

  • Dobra znajomość branży rolniczejDuża motywacja do pracy, chęci podejmowania nowych wyzwańDobra organizacja pracy własnejOdpowiedzialność
  • Miejsce pracy : 88-100 Inowrocław, powiat : inowrocławski, woj : kujawsko-pomorskie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony

    Wymagane dokumenty : kontakt z pracodawcą pod nr tel. 600 996 027, 888 904 343 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail : biuro sm-agro.

    plProsimy o dopisanie klauzuli : Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest P.

    U.H. SM-AGRO Sławomir Matkowski z siedzibą w Orchowie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko doradcy klienta.

    Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty