Prawnik z j.hiszpańskim
Hays Response
Wroclaw, PL
‎8 godz. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji zajmującej się consultingiem prawniczym poszukujemy Prawników z językiem hiszpańskim.

Pracując w nowej roli będziesz częścią zespołu projektowego, wykonując zlecenia dla zagranicznych korporacji. W swojej codziennej pracy będziesz wykorzystywać znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego.

Poszukujemy prawników z doświadczeniem w pracy w kancelariach lub korporacyjnych działach, a także absolwentów prawa, posiadających znajomość zagadnień z obszaru umów oraz kontaktów.

Znajomość języka Hiszpańskiego na poziomie co najmniej B2 jest konieczna do wykonywania codziennych obowiązków. Od kandydatów oczekujemy dostępności w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet benefitów, pracę w biurze zlokalizowanym w centrum miasta, możliwość poznania środowiska międzynarodowego, a także szybki rozwój w kierunku biznesowym.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku