Senior Consultant in Resource Scheduling Team, Digital HR Nearshore Hub, PAS
EY
Warszawa, PL
4 d. temu

Senior Consultant PMO / Resource Planning

w Digital HR Nearshore Hub - People Advisory Services

Warszawa, Łódź, Lublin, Rzeszów, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań lub Gdańsk (praca w modelu hybrydowym)

W EY możesz uczynić swoją karierę tak unikalną, jak Ty. Dzięki wyzwaniom o globalnej skali, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, inkluzywnej kulturze organizacji i nowoczesnym technologiom masz szansę spełnić tutaj swoje zawodowe marzenia.

Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia bo wierzymy, że z Tobą staniemy się jeszcze lepsi. Dołącz do nas, by stworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie i lepszy świat dla wszystkich.

Cyfryzacja stała się codziennością naszego życia. Biznes nie może rozwijać się bez technologii, a transformacja cyfrowa dotyczy obecnie wszystkich obszarów organizacji.

Nowe wyzwania biznesowe wymagają również transformacji funkcji HR zarówno w wymiarze procesowym, jak i technologicznym. W EY wiemy jak transformować biznes, jednocześnie będąc silnie zorientowanym na ludzi.

Możliwości, które na Ciebie czekają :

Digital HR Nearshore Hub to nowy zespół w People Advisory Services EY, w którym łączymy technologię z wiedzą HR aby jeszcze skuteczniej wspierać transformację naszych Klientów.

Zespół Pre-sales / PMO to doświadczeni koordynatorzy projektów, znający specyfikę projektów wdrożeniowych oraz obszaru HR i wspierający zespół technologii HR oraz transformacji HR w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań naszym Klientom.

Twoje główne zadania :

Dołączając do nas, będziesz miał możliwość pracować w unikatowych i różnorodnych projektach, a do Twoich zadań będzie głównie należało :

Przygotowanie planów i budżetów projektów,

Przygotowywanie i zarządzanie planami popytu i utylizacji zespołu,

Przygotowywanie i analiza dokumentacji projektowej,

Prezentacja planów i statusu projektów dla Klientów i współpraca z PMO Klienta,

Udział w przygotowaniu ofert dla Klientów,

Współpraca z częścią technologiczną zespołu oraz współpraca w ramach międzynarodowych struktur Digital HR EY,

Współpraca z zespołami People Advisory Sevices EY w celu tworzenia kompleksowych rozwiązań dla naszych Klientów.

Kompetencje, które wykorzystasz :

 • Szeroka wiedza z zakresu zarządzania projektami oraz znajomość narzędzi zarządzania projektami;
 • Min 3 letnie doświadczenie w pracy w ramach Project Management Office, w tym co najmniej 2 zrealizowane duże projekty w roli PMO lead,

  Bardzo dobra umiejętność planowania oraz wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem projektowym,

  Wysokie zdolności analityczne i doskonała organizacja pracy,

 • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie, HR, ekonomia);
 • Biegła znajomość języka angielskiego;
 • Bardzo docenimy również :

  Znajomość specyfiki dużych projektów wdrożeniowych i / lub transformacyjnych,

  Znajomość narzędzi i technologii informatycznych wspierających obszar HR,

  Znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dużym atutem.

  Oferujemy :

  Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą.

  Ciągłą naukę i rozwój : rozwiniesz kompetencje potrzebne na dziś i na przyszłość. Czeka na Ciebie indywidualna mapa szkoleń, wsparcie finansowe i merytoryczne w zdobywaniu potrzebnych certyfikatów, a także nielimitowany dostęp do platform online takich jak Udemy for Business.

  Sukces według Twojej definicji : dedykowany doradca kariery, rozbudowane i różnorodne ścieżki rozwoju, a także elastyczność czasu i miejsca pracy pozwolą Ci osiągnąć to, co chcesz, po Twojemu.

  Pozycję lidera transformacji : świat się zmienia, a my zapewnimy Ci informacje, wsparcie i pewność siebie niezbędne do współtworzenia tej zmiany

  Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy : w EY każdy jest mile widziany i tak samo ważny niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji.

  Twój punkt widzenia jest dla nas ważny.

  Jeśli czujesz, że spełniasz powyższe kryteria, a nasza oferta wydaje Ci się interesująca, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

  Porozmawiamy o szczegółach.

  Wyjątkowe doświadczenie w EY to może być Twój projekt.

  O EY Polska

  EY Budowanie lepszego świata pracy

  EY istnieje po to, aby budować lepiej pracujący świat, pomagając tworzyć długoterminową wartość dla klientów, ludzi i społeczeństwa oraz budować zaufanie na rynkach kapitałowych.

  Dzięki danym i technologii zróżnicowane zespoły EY w ponad 150 krajach zapewniają zaufanie i pomagają klientom rozwijać się, przekształcać i działać.

  Pracując w zakresie ubezpieczeń, doradztwa, prawa, strategii, podatków i transakcji, zespoły EY zadają lepsze pytania, aby znaleźć nowe odpowiedzi na złożone problemy, przed którymi stoi dziś nasz świat.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku