Praca dla sprzedawcy
STARA MYDLARNIA
Toruń, Kujawsko-pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

PRACA DLA SPRZEDAWCY ️ Poszukuję doświadczonego SPRZEDAWCY do pracy w okresie WAKACYJNYM - od CZERWCA - z możliwością przedłużenia współpracy.

Miejsce pracy : STARA MYDLARNIA ul. Szeroka 2, Toruń Zakres obowiązków : uprzejma i fachowa obsługa Klienta, doradztwo w zakresie doboru kosmetyków, dbałość o aranżację i estetykę sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami ekspozycyjnymi.

Wymagania : STATUS UCZNIA lub STUDENTA, DYSPOZYCYJNOŚĆ, doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta (mile widziane w branży kosmetycznej), wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zaangażowanie w wykonywaną pracę, wysoka kultura osobista.

Dodatkowym atutem będzie : znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym, zainteresowanie branżą kosmetyczną - te zgłoszenia rozpatruję w pierwszej kolejności.

Warunki pracy : wymiar etatu zależny od dyspozycyjności (0,25-0,5 etatu), elastyczny grafik; umowa-zlecenie, premia po okresie próbnym, atrakcyjny rabat na zakupy, praca w młodym, ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą, proszę o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na e-mail : lub składanie bezpośrednio w sklepie.

Będę wdzięczna za polecanie zaufanych osób

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku