Senior Java Developer | Starszy Programista Java
HRO Digital
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Starszy programista Java z doświadczeniem w budowaniu systemów rozproszonych przy użyciu architektury Java, architektury usług Micro w środowisku chmurowym.

Świetna oferta od jednej z największych krakowskich firm. Obowiązki : Analizowanie i proponowanie rozwiązań w oparciu o wymagania biznesowe.

Integracja rozwiązań z innymi zespołami - wewnętrznymi i zewnętrznymi. Skuteczne przełożenie wymagań na działające oprogramowanie.

Badanie awarii systemu na żywo, diagnozowanie problemów, proponowanie i dostarczanie rozwiązań w odpowiednim czasie. Wymagania : Znajomość Java (8+) Znajomość Spring boot Znajomość Spring data / JPA Znajomość Restful APIs Doświadczenie ze Spring cloud i bibliotekami Netflix Doświadczenie z bazami ORACLE Najlepsze praktyki inżynierii oprogramowania, w tym : TDD, wzorce projektowe, testy jednostkowe z Junit i Mockito, czysty kod, CI (przy użyciu Jenkins) i CD.

Doświadczenie w korzystaniu z rozproszonych narzędzi kontroli wersji, takich jak GIT. Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji budowy, takimi jak Maven / Gradle.

Znajomość pracy w Agile, w szczególności Scrum i XP. Doświadczenie w używaniu Uniksa i znajomość typowych poleceń / skryptów Shell.

Niezbędna jest dobra znajomość języka angielskiego Bardzo pożądane : Testy BDD przy użyciu Cucumber JVM. Rozwijanie aplikacji przy użyciu NoSQL.

Doświadczenie w architekturze usług Micro i dystrybucji aplikacji. Doświadczenie z Cloud Platforms (GCP lub AWS). Informacje o współpracy : Stabilne, długoterminowe projekty Umowa o pracę na pełny etat lub B2B Konkurencyjne wynagrodzenie Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji Prywatna opieka zdrowotna, świadczenia pracownicze Unikalne wyzwanie w pracy z kompleksowymi platformami i technologiami IT Możliwość pracy z domu (2-3 dni w tygodniu) i elastyczne godziny pracy Parking kilka minut od biura Pokój relaksacyjny (z fotelami do masażu i miejscem do jogi / stretch) Nieformalny strój HRO Digital to międzynarodowa firma zapewniająca wsparcie rekrutacyjne na rynku #Fintech, #Finance i #Banking w regionie EMEA.

Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku. Prowadzimy systematyczne badania rynku, dzięki czemu nasze zespoły są o krok przed konkurencją.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku