Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej
Why Not TRAVEL
Tyczyn, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Kielnarowa koło Rzeszowa Wymagania : dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego znajomość geografii świata łatwość nawiązywania kontaktów dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet) dobra organizacja stanowiska pracy umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu zaangażowanie, silna motywacja do pracy wysoka kultura osobista Zakres obowiązków : profesjonalna obsługa Klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna) wyszukiwanie połączeń oraz przygotowywanie ofert i wycen sprzedaż biletów kolejowych, autobusowych, promowych uzupełnianie wniosków wizowych sprzedaż ubezpieczeń podróżnych obsługa zwrotów i zmian dokumentów podróży przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do Działu Fakturowania i Rozliczeń Oferujemy : stałą pracę w przyjaznej atmosferze dynamicznego zespołu możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie umowę o pracę na czas nieokreślony w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne wynagrodzenie cykl profesjonalnych szkoleń CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres z dopiskiem Specjalista ds.

Logistyki . Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp.

z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp.

z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp.

z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku