Dołącz do Zespołu. Praca w Czerwonej Górze.
HR for Business Sp. z o.o.
Kielce, Świętokrzyskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : SALOWA Zadania / Czynności :

  • utrzymanie czystości w salach chorych
  • sprzątanie korytarzy, zaplecza sanitarnego
  • dezynfekcja sprzętu, pomieszczeń
  • uzupełnianie środków higienicznych
  • okresowe mycie okien
  • pomoc przy pacjencie Wymagania :
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • szczepienia p / WZW typu B
  • odpowiedzialność Oferujemy :
  • umowę o pracę
  • system pracy w godzinach 6 : 00 - 14 : 00 lub 6 : 00 - 18 : 00 / 18 : 00 6 : 00 Osoby zainteresowane proszone są o : kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9 : 00 16 : 00 pod nr tel.
  • 510 013 504, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. : 71 711 01 44 Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp.

    z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

    Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest HR for Business Sp.

    z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.