Firma GENERON zatrudni Pracownika Rozlewni Gazu
GENERON Sp. z o.o.
Dragacz, Kujawsko-pomorskie
‎16 godz. temu
source : Lento.pl

Firma Generon Sp z o.o. przyjmie do pracy w miejscowości Michale gmina Dragacz, pracownika do prac fizycznych w rozlewni gazu.

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe spalinowe. Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, -

praca od poniedziałku do piątku Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu : 503 925 963 Na dokumencie CV (w stopce) koniecznie proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli.

W przypadku jej braku - kandydatura nie będzie brana pod uwagę. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku