McDonald’s Galeria Rondo - prace porządkowe w godzinach wieczornych
McDonald's
Bydgoszcz
2 d. temu

Potrzebujesz pracy, która pozwoli Ci pogodzić czas pracy z nauką? Szukasz zajęcia, w którym rozwiniesz przydatne umiejętności, a także będziesz mieć realne szanse szybkiego awansu i objęcia stanowiska menedżerskiego?

Potrzebujesz elastycznych godzin pracy?

Witamy w McDonald’s!

Restauracja w Galerii Rondo w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 1) poszukuje osób na stanowisko Pracownik Restauracji (możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy).

Chcesz połączyć pracę z nauką? Praca dla studenta! - McDonald’s Galeria Rondo

 • Za co będziesz odpowiadać?
 • przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń
 • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
 • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej
 • kompletowanie i wydawanie zamówień
 • prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji
 • Czego oczekujemy?-otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji- nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej-mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna-zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością

  Co oferujemy w zamian?-elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy ze studiami i innymi zobowiązaniami (możesz pracować w dogodnych dla Ciebie dniach i godzinach - wszystko ustalisz na początku pracy)-pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje-dodatki za pracę w weekendy oraz w godzinach nocnych-możliwość rozwoju kompetencji, a także szybkiego awansu i przejęcia odpowiedzialności za zarządzanie poszczególnymi elementami funkcjonowania restauracji-uczciwe i stabilne warunki (umowa o pracę, pewność i terminowość wynagrodzenia)

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku