Asystent sprzedaży w Optyku
Doktor Marchewka
Jabłonna, Mazowieckie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Doktor Marchewka jako największa sieć salonów optycznych w Polsce szuka kandydata na stanowisko : Asystent sprzedaży Jeśli Jesteś osobą komunikatywną Posiadasz zdolności efektywnej pracy w zespole Jesteś zmotywowany do pracy i rozwoju! Aplikuj już dziś i dołącz do Marchewkowego Zespołu! Z nami W 3 miesiące nauczysz się 5-

ciu kroków Optyki, dzięki którym będziesz samodzielnie dobierać i wykonywać okulary Rozwiniesz skrzydła w jednej z największej sieci salonów optycznych w Polsce Zdobędziesz prestiżowy zawód Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści (wymagane) : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Fabrykę Okularów sp.

z o.o., ul. Marynarska 15, 02 674 Warszawa w celu wzięcia udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku