Logistyka – sortowanie paczek w firmie kurierskiej
WS Detachering B.V.
Bydgoszcz, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Szukasz pracy w logistyce? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w firmie kurierskiej. Jest to praca w systemie zmianowym. Przychodząc pierwszy dzień do pracy, pracownik zostanie oprowadzony po zakładzie i przeszkolony.

Obowiązki : Sortowanie paczek na taśmie (+ / - do 30kg) Rozładunek i załadunek ciężarówek Inne prace logistyczne zlecone przez kierownika hali Tego oczekujemy od Ciebie : Komunikatywna znajomość języka angielskiego Dobra kondycja fizyczna Elastyczność co do godzin Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku Dostępność na dłuższy okres czasu Oferujemy Ci : Stawkę : €10,34 + dodatki za zmiany Tygodniowy system wypłat Transport do pracy Internetowy profil pracownika Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora Pracę na długi okres czasu