Specjalista ds. Zakupów
Mubea
Ujazd
3 d. temu

O Mubea

Jesteśmy globalnym graczem w branży motoryzacyjnej zatrudniającym ponad 15 000 pracowników w 20 krajach. Specjalizujemy się w wytwarzaniu i sprzedaży produktów technicznych najwyższej jakości, w szczególności w zakresie podwozia, nadwozia, układu napędowego i przemysłu.

Będąc specjalistą od lekkich konstrukcji, jesteśmy jednym z wiodących producentów na świecie, kładąc duży nacisk na innowacje i rozwój technologii.

Podsumowanie pracy

Specjalista ds. zakupów w naszej firmie zajmuje się pozyskiwaniem i współpracą z dostawcami, weryfikacją oferowanych przez nich warunków i analizowaniem zapotrzebowania na poszczególne artykuły.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku realizuje potrzeby zakupowe w firmie, odpowiadając przy tym za optymalizację kosztów i dostarczenie najwyższej jakości usług i towarów.

Zadania i obowiązki

  • realizacja procesów zakupowych w obszarze indirect dla wszystkich wydziałów firmy
  • współpraca z centralnym działem zakupów (oddział w Niemczech)
  • efektywne poszukiwanie dostawców usług i materiałów
  • negocjacje handlowe dotyczące warunków zakupów
  • współpraca z dostawcami kompletowanie i składanie zamówieńnadzór nad realizacją zamówieńzgłaszanie i nadzór reklamacjiweryfikacja faktur i rachunkównadzór nad dokumentacją zakupową oraz administracyjną
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obszarze zakupów materiałów technicznych
  • znajomość j. niemieckiego i / lub angielskiego (minimum B2)
  • asertywność i rozwinięte umiejętności prowadzenia negocjacji
  • analityczne i samodzielne podejście do realizacji zadań i podejmowania decyzji
  • predyspozycje do pracy zespołowej koleżeństwo i nastawienie na współpracę
  • oraz obycie z systemem SAP jako mile widzianą opcję
  • Co oferujemy

  • wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę z Mubea na okres 1 roku)
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia oraz określoną ścieżkę możliwości rozwoju finansowego
  • premię absencyjną (za brak L4) i roczną
  • oraz wiele innych benefitów uwarunkowanych bieżącymi potrzebami pracowników
  • Zgłoś tę pracę