Szef działu Gastronomi
GRUPA ZPR MEDIA
Julinek, Leszno, Błonie mazowieckie
2 d. temu

Zakres obowiązków :

  • zarządzanie, organizacja i administracja obszaru F&B
  • zarządzanie sprzedażą, kosztami i jakością obsługi punktów gastronomicznych
  • odpowiedzialność za stany magazynowe (poprawne przyjęcia i przechowywanie, zgodność z zamówieniami, zapewnienie płynności towarowej, współpraca z szefem kuchni, minimalizacja strat)
  • kontrola satysfakcji gości z usług gastronomicznych
  • kontrola czystości i zgodności z przepisami sanitarnymi
  • budowanie i zarządzanie zespołem, w tym bieżąca rekrutacja
  • bieżąca współpraca z zespołem zarządzającym, w tym raportowanie
  • organizacja oraz nadzór nad przebiegiem imprez
  • współpraca z dostawcami
  • Wymagania wobec kandydatów :

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale gastronomii
  • samodzielność i kompetencja w zakresie wdrażania i realizacji celów sprzedażowych w F&B
  • znajomość aktualnych trendów gastronomicznych
  • znajomość kultury wina
  • znajomość receptur oraz zasad sporządzania drinków i koktajli
  • znajomość systemu HACCAP oraz MS Office
  • doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • zdolności strategicznego planowania i dobrej organizacji pracy
  • doświadczenie w organizacji zespołu i pracy przy dużych imprezach / wydarzeniach
  • dyspozycyjność
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę w wiarygodnej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji
  • dobrą atmosferę pracy
  • opiekę medyczną oraz kartę Benefit
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych