IT Project Manager
HRO Digital
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Nowa oferta dla Project Managera IT w Krakowie. Pracuj dla największego banku w Europie, który działa w ponad 65 krajach na całym świecie, dając nam dostęp do ponad 90% wszystkich światowych przepływów handlowych.

Nie wahaj się aplikować, stwórz z nami przyszłość bankowości! Dział Digital przoduje w definiowaniu, rozwijaniu i dostarczaniu inteligentnej bankowości zorientowanej na urządzenia mobilne.

Naszym celem jest rozwój inteligentnej bankowości zorientowanej na urządzenia mobilne. Cel roli : ITPM jest odpowiedzialny za dostarczanie głównych elementów (produktów i usług) do programu Communications Hub, który zapewnia zorientowane na klienta usługi bankowości mobile i stacjonarnej na wiele rynków.

Będzie to wymagało koordynacji i realizacji złożonych usług z wykorzystaniem zespołów wielofunkcyjnych pracujacych w Agile w kilku lokalizacjach.

Obowiązki : Tworzenie i utrzymywanie standardowych artefaktów zarządzania projektem, takich jak plan projektu, rejestr ryzyka i problemów, dziennik zmian, moduł do śledzenia budżetu, raporty z postępów itp.

Kierowanie i motywowanie rozproszonego zespołu projektowego w celu dostarczenia projektów. Raportowanie, ustnie i na piśmie, statusu projektu i postępów do managerów wyższego szczebla.

Pomaganie zespołom w rozwiązywaniu problemów. Osiąganie celów i spełnianie oczekiwań przy jednoczesnym wspieraniu i zachęcaniu innych do robienia tego samego.

Zarządzanie wymaganiami API systemu. Zarządzaj tworzeniem platformy technicznej Path to Live W ostatecznym rozrachunku produkt ma stać się w pełni samowystarczalny, dostarczając rozwiązania na platformę techniczną.

Oferujemy : Stabilne, długoterminowe projekty Umowa o pracę na pełny etat lub B2B Konkurencyjne wynagrodzenie Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji Prywatna opieka zdrowotna, świadczenia pracownicze Unikalne wyzwanie w pracy z kompleksowymi platformami i technologiami IT Możliwość pracy z domu (2-3 dni w tygodniu) i elastyczne godziny pracy Parking kilka minut od biura Pokój relaksacyjny (z fotelami do masażu i miejscem do jogi / stretch) Nieformalny strój HRO Digital to międzynarodowa firma zapewniająca wsparcie rekrutacyjne na rynku #Fintech, #Finance i #Banking w regionie EMEA.

Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku. Prowadzimy systematyczne badania rynku, dzięki czemu nasze zespoły są o krok przed konkurencją.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku