MAGAZYNIER
Agencja Pracy Select
Rogowiec
‎9 godz. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska

Zadania na w / w stanowisku :

  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów wraz z rozładunkiem i załadunkiem towarów.
  • Dbanie o prawidłowy stan magazynowy.
  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru na powierzchniach magazynowych.
  • Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy :

  • Aktualnych uprawnień UDT na wózki widłowe - warunek konieczny!
  • Doświadczenia w pracy na magazynie.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.
  • Mile widziane uprawnienia ADR wraz z doświadczeniem praktycznym.
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej firmie.
  • Rozwój zawodowy praca w firmie stale powiększającej park maszynowy.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Pakiet socjalny.
  • Zgłoś tę pracę