Accounting and Reporting Specialist - rekrutacja online
HRK S.A.
Warszawa
4 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego Klienta, firmy z branży mediowej poszukujemy kandydata na stanowisko

Accounting and Reporting SpecialistMiejsce pracy : Warszawa

Zadania :

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg spółek zagranicznych z wyłączeniem kwestii podatkowych
  • Wystawianie faktur w oparciu o informacje z działu kontrolingu oraz sprzedaży
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych
  • Księgowanie faktur zakupowych
  • Wprowadzanie oraz rozliczanie wyciągów bankowych
  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia m-ca : przygotowywanie wybranych zestawień i raportów oraz miesięcznych uzgodnień kont
  • Przygotowywanie raportów podatkowych
  • Przygotowanie pakietów konsolidacyjnych
  • Wymagania :

  • Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości (mile widziane doświadczenie w SSC)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek zagranicznych
  • Oferujemy :

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej grupie kapitałowej
  • Pracę w atmosferze wsparcia
  • Benefity pozapłacowe, między innymi multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków obcych, ubezpieczenie na życie
  • Pracę w systemie hybrydowym (2 dowolne dni z biura)
  • Zgłoś tę pracę