Frezer (do przyuczenia) - obróbka mechaniczna drewna
Staff Service
Jasienica, Śląskie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

STAFF Service jest agencją zatrudnienia z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Frezer (do przyuczenia) OBRÓBKA MECHANICZNA DREWNA Miejsce pracy : Jasienica Wymagania wobec kandydatów :

 • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze urządzeń mechanicznych
 • Gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku Oferujemy :
 • umowę o pracę i długoterminowe zatrudnienie
 • wolne weekendy
 • możliwość zdobycia kwalifikacji bardzo cenionych na rynku pracy Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie cv na nasz adres email : W temacie wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego : JPF / 26 / 19 Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.
 • Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Staff Service Sp.

  z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz.926 z póź.zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

  Oświadczam jednocześnie iż jestem świadomy, że moje dane osobowe mogą zostać usunięte z bazy Staff Service Sp. z o.o. bez mojej zgody.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Staff Service Sp. z o.o. Państwa dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby bieżących i przyszłych rekrutacji.

  Zebrane dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom określonym przez obowiązujące prawo w tym zakresie. Jednocześnie informujemy, iż każdy zarejestrowany w naszej w bazie danych Kandydat ma prawo do aktualizacji przesłanej aplikacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku