Specjalista ds. Finansów
Hays Response
Wroclaw
28 min. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego klienta, firmy dostarczającej wielobranżowe i kompleksowe usługi projektowe dla międzynarodowych organizacji poszukujemy kandydata / tki na stanowisko Specjalista ds. Finansów.

 • W nowej roli będziesz odpowiedzialny za obsługę modułu PO – weryfikację dokumentów w systemie, współpracę z działem zakupó
 • w, sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów zakupowych, sprawdzanie i akceptację wydatków gotó
 • wkowych, kontrolę formalno-rachunową i podatkową wydatków gotówkowych pracowników. Poszukujemy kandydata z wyższym wykształceniem kierunkowym (rachunkowość / finanse), posiadającego 2-3 lata doświadczenia w dziale księgowym.

  Wymagana jest również dobra znajomość MS Excel oraz programów F-K (dla pełnej księgowości). J. Angielski na poziomie B1.

  Oferujemy zatrudnienie od zaraz do końca maja 2021, atrakcyjne wynagrodzenie, szybki i zdalny proces rekrutacyjny, umowę o pracę, benefity : opiekę medyczną, kartę multisport+.

  Biuro znajduje się w okolicy Parku Grabiszyńskiego. Po okresie wdrożenia możliwa praca zdalna.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku