Operator Wózka Widłowego 4000 brutto
Adecco Poland Sp. z o.o.
Grodzisk Mazowiecki, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej

poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko :

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premie
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów : pakiet sportowy oraz medyczny
  • Wymagania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia UDT
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Zakres obowiązków :

  • Prace magazynowe polegające na kompletacji zamówień
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Przyjmowanie dostaw materiałów i surowców
  • Miejsce pracy : Błonie, Pass

    Poleć Adecco swoim znajomym. Każdy znajdzie u nas pracę!

  • Telefonicznie ->
  • 695-061-545 lub napisz SMS, oddzwonimy

  • Osobiście ->
  • biuro Adecco Pruszków, ul. Ołówkowa 1D lok. 95 naprzeciwko stacji PKP