Pracownik Magazynowy
NKT S.A.
Pawłowice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma NKT to wiodący dostawca produktów dla sektora elektroenergetycznego na całym świecie. Projektujemy, produkujemy i wprowadzamy na rynek wysokiej jakości kable przeznaczone dla infrastruktury elektro-

energetycznej, budownictwa, kolejnictwa. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika magazynowego Wymagania : -

Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - IIWJO - warunek konieczny - Wykształcenie minimum zawodowe - Dyspozycyjnośc do pracy w systemie 3-

zmianowym - Umiejętność pracy w zespole Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Bardzo dobrą atmosferę pracy -

Benefity gwarantowane Układem Zbiorowym Pracy oraz Funduszem Świadczeń Socjalnych - Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe -

Bezpłatny transport pracowniczy na trasie Czechowice-Dziedzice-Pszczyna-Warszowice - Spotkania integracyjne Zakres obowiązków : -

Przygotowywanie towaru do wysyłki - Załadunek i rozładunek samochodów - Transport wózkami widłowymi - Prowadzenie dokumentacji magazynowej Klauzula informacyjna : Informacja dla kandydatów dotycząca danych osobowych 1) Administratorem Twoich danych osobowych jest NKT S.

A., ul. Gajowa 3. Dane zbierane i przetwarzane są dla potrzeb prowadzonej rekrutacji. Spółka przetwarza Twoje dane osobowe : 1.

w zakresie wymaganym przez przepisy prawa pracy w celu zatrudnienia w Spółce oraz w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę.

2.dane osobowe wykraczające poza zakres danych wymienionych w przepisach prawa pracy a udostępnione przez Ciebie dobrowolnie Spółka przetwarza w celu dokonania oceny Twoich kwalifikacji i nawiązania z Tobą umowy o pracę w oparciu o Twoją zgodę.

3.Jeżeli Twoja kandydatura nie została wybrana w ramach procesu rekrutacyjnego na stanowisko, o które się ubiegałeś a chcesz, by Twoje dane ujęte w CV i innych przesłanych nam dokumentach pozostały w naszej bazie w celu brania pod uwagę w dalszych rekrutacjach, Spółka będzie przetwarzać Twoje dane także po zakończeniu aktualnego procesu rekrutacyjnego za Twoją zgodą.

Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.

Skorzystanie z w / w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego wniosku. W odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych w oparciu o Twoją zgodę, możesz ją w każdym czasie cofnąć, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dalsze informacje znajdują się poniżej. 2) Jeżeli udostępniasz nam więcej danych niż mamy prawo otrzymać zgodnie z przepisami Kodeksu pracy tj.

inne dane niż : imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, prosimy Cię być w swoim CV umieścił następującą adnotację : wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy wykraczających poza informacje, do których pozyskiwania pracodawca jest uprawniony na mocy obowiązujących przepisów prawnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko objęte ogłoszeniem Jeżeli adnotacji nie uczynisz, nie będziemy mogli przetwarzać Twoich danych, co jest równoznaczne z brakiem możliwości brania pod uwagę Twojej kandydatury w procesie rekrutacji.

3) Jeżeli chcesz, by Twoja oferta pracy była przez nas brana pod uwagę także w innych rekrutacjach organizowanych przez nas, zamieść w swoich dokumentach następującą adnotację : wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na inne stanowiska we wszelkich innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez NKT S.

A. obecnie oraz w przyszłości. Zgoda na przetwarzanie danych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NKT S.

A. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku