Kurier / kierowca kat. B do pracy w Hamburgu
PHH Personaldienstleistung GmbH
Lodz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech wywodząca się z Hansestadt Hamburg.

 • W związku z naszą działalnością w Niemczech obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : kurier / kierowca kat B do pracy w Hamburgu przy rozwożeniu paczek i przesyłek k / m / iOpis stanowiska : Rozwożenie paczek i przesyłek na terenie Hamburga Oferujemy : - Umowę o pracę na warunkach niemieckich- Wynagrodzenie 14,60 € brutto / godzinę ;
 • plus dodatki- Możliwość nadgodzin ( dodatek za pracę w nadgodzinach + 25 %)- Wsparcie koordynatora na miejscuDla osób które będą potrzebować zakwaterowanie obecnie posiadamy pokoje dwuosobowe koszt 300 Euro / os.

  miesiąc W razie pytań, nie wahaj się skontaktować z nami.Prosimy o zaznaczanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.

  08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku