Senior Buyer (m/f)
Michael Page
Oława
5 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Senior Buyer, która będzie odpowiedzialna za zakupy nieprodukcyjne i inwestycyjne.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana w okolicach Oławy.

Opis stanowiska

  • Strategiczne pozyskiwanie materiałów nieprodukcyjnych na potrzeby zakładu
  • Współpraca z globalnym działem zakupów i lokalnym dostawcą (odpowiedzialnym globalnie)
  • Prowadzenie projektów RFP i RFQ dla towarów NPM
  • Poszukiwanie nowych dostawców (wyszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert i ich wycena)
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Profil kandydata

  • Minimum 3-4 letnie doświadczenie w dziale zakupów (mile widziane w międzynarodowej firmie produkcyjnej)
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacji oraz negocjacji
  • Zalecane doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy / we współpracy z zespołami z różnych środowisk kulturowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Dobra znajomość systemu SAP
  • Umiejętności związane z wystąpieniami / prezentacji
  • Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet benefitów : m.in karta multisport, opieka medyczna, wczasy pod gruszą
  • Duże możliwości rozwoju i kariery
  • Przyjemna atmosfera pracy
  • Zgłoś tę pracę