Operator produkcji - Nowa fabryka w Gliwicach!
Johnson Matthey Poland
Gliwice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dołącz do Johnson Matthey Clean Air w Gliwicach jeśli : - Szukasz pracy stałej >

oferujemy zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy; - Nie posiadasz doświadczenia >

u nas masz możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej z kapitałem brytyjskim; - Interesują Cię ciekawe procesy produkcyjne >

nasza hala produkcyjna jest wysoce zautomatyzowana; - Chcesz się rozwijać ->

 • nasi pracownicy mają dostęp do szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych dzięki czemu mogą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i mają realne możliwości awansu;
 • Ponadto oferujemy : - Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny - Dofinansowanie do karty Multisport - Dodatkowe ubezpieczenie na życie - Program Pracowniczych Planów Emerytalnych - Wsparcie działu HR na każdym etapie zatrudnienia - Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy - Przyjazną atmosferę w pracy świetny zespół kadry zarządzającej Opis stanowiska : - Obsługa linii produkcyjnej - Obsługa systemów wspomagających prawidłowy przebieg procesu technologicznego - Realizacja produkcji zgodnie z procedurami - Utrzymanie wysokich standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - Utrzymanie wysokich standardów dotyczących Gospodarki Odpadami - Komunikacja z innymi obszarami (np.

  linia produkcyjna, magazyn, dział jakości) w celu przepływu istotnych dla utrzymania wydajności zakładu informacji - Praca w systemie 3 zmian O nas : Johnson Matthey Clean Air w Gliwicach specjalizuje się w zrównoważonej technologii.

  Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie.

  Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

  Prosimy o dołączenie do przesłanej aplikacji klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu.

  Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku