Przedstawiciel Handlowy/Specjalista ds. Sprzedaży
LSJ HR Group
Gorzów Wielkopolski, Polska
‎21 godz. temu

Posiadasz wykształcenie lub doświadczenie w branży rolniczej?

Motywuje Cię sukces , a częste wyjazdy w obszarze Twojego województwa to przygoda, której chętnie możesz się podjąć?

Praca z ludźmi , to dla Ciebie prawdziwa przyjemność?

Mamy dla Ciebie pracę!

Nasz klient, firma związana ze środkami ochrony roślin o niemieckim kapitale, rozszerza swoje działania w Polsce i poszukuje przedstawicieli handlowych!

Wymagania :

Chcemy Cię poznać, jeżeli posiadasz :

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • dobrą organizację pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy zespołowej
  • znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • mile widziana znajomość branży rolniczej (środki ochrony roślin, nasiona, nawozy, skup zbóż).

    Oferujemy

    W zamian gwarantujemy Ci :

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w tym premię zadaniową
  • narzędzia pracy : tablet, telefon, samochód do użytku służbowego
  • benefity : opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia produktowe
  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów branżowych
  • Chcesz wiedzieć więcej? Zaaplikuj do Nas!

    Zakres obowiązków :

    Do Twoich zadań należeć będzie :

  • opieka i obsługa klientów na powierzonym terenie
  • bezpośredni kontakt z klientami i budowanie długofalowych relacji
  • aktywna sprzedaż, doradztwo branżowe
  • współpraca z działem handlowym i marketingu w zakresie tworzenia oferty i materiałów reklamowych
  • Zgłoś tę pracę