MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ
FABRYKA PIERŚCIENI TŁOKOWYCH PRIMA
Łódź, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA S.A. w Łodzi Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata na stanowisko : Mechanik maszyn i urządzeń Zadania ·Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych na powierzonych gniazdach produkcyjnych ·Diagnozowanie i usuwanie usterek ·Prowadzenie konserwacji, napraw i remontów maszyn, urządzeń i instalacji ·Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne Wymagania ·wykształcenie średnie techniczne ·doświadczenie na stanowisku ślusarz, mechanik bądź pokrewne ·znajomość budowy i funkcjonowania maszyn ·znajomość hydrauliki siłowej i pneumatyki stosowanej w obrabiarkach Oferujemy ·stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej ·warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności Prosimy o przesłanie CV z załączoną klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi (Administratora), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku