Niania dorywcza, w ciągu dnia
Nanny Bell Trójmiasto
Gdynia, Pomorskie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

Nanny Bell to agencja z nianiami na kilka godzin, która obsługuje Trójmiasto i okolice. Obecnie poszukujemy niani, która może pracować na terenie Gdyni.

Wymagania Nanny Bell : · Pasja i zaangażowanie w pracy z dziećmi. · Mile widziane wykształcenie związane z opieką nad dziećmi (psychologia, pedagogika).

 • Minimum roczne, udokumentowane doświadczenie w pracy w charakterze niani. · Znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych.
 • Mile widziane dodatkowe umiejętności np. umiejętność gry na instrumencie muzycznym, OFERUJEMY : · Umowę zlecenie, · Terminowe rozliczanie zleceń, · Indywidualne ustalanie grafiku, · Materiały szkoleniowe.
 • Jeśli chcesz zostać Nianią Nanny Bell, wyślij kilka zdań o sobie, opis doświadczenia w pracy z dziećmi oraz nr kontaktowy plus aktualne zdjęcie na adres mailowy

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku