Wyjazd do Pani Rosiny (65l.) Wyjazd do Pani Rosiny (65l.)
Interkadra
Olsztynek, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Interkadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Data wyjazdu : 19.10.2019 Miejsce pracy : Sankt Ingbert Atuty oferty : przestronne mieszkanie osobny pokój z łazienką 2 dni wolne w tygodniu wsparcie rodziny Opis oferty i zadań : Do opieki 65-

letnia, mobilna Seniorka, która cierpi na początki choroby Alzheimera, inkontynencję i ma problemy z ciśnieniem. Podopieczna stara się być osobą samodzielną, jednak potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu i asekuracji podczas chodzenia.

Seniorka trzy dni w tygodniu spędza u rodziny mieszkającej 25 km od domu. Zakupy robi zięć, dwa razy w tygodniu. Do zadań należy : pomoc w ubieraniu / myciu, prowadzenie gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw.

Oczekiwania : dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Oferujemy : wynagrodzenie 1300 EUR netto (za miesiąc)! legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1), składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4765 zł brutto), podpisanie jednej, czytelnej umowy, możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC, zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie, pokrycie kosztów podróży w obie strony, opiekę i wsparcie naszego zespołu 24 / 7.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt : Adres : Gdańsk, Wały Piastowskie 1 / 910 kom : 666 826 907 e-mail :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku