Kierownik Robót w dziale Sieci Ciepłowniczych
HR SIGMA
Bielsko-Biała
2 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Bielsko-BiałaZadania :

  • Kierowanie projektami,
  • Planowanie i organizacja budów,
  • Przygotowanie zestawień, kosztorysów, wycen kosztów i budżetów,
  • Planowanie i optymalizacja rozwiązań dla potrzeb realizacji projektów,
  • Nadzór wykonawczy nad realizowanymi obiektami i instalacjami,
  • Pozyskiwanie zgód;, uzgodnień i nadzorów,
  • Kontrola wykonania w zakresie ilości, jakości, kosztów i terminów,
  • Prowadzenie odbiorów oraz przygotowywanie dokumentacji realizacyjnej i podwykonawczej,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Organizowanie, wykonywanie i nadzorowanie usług serwisowych.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe (techniczne),
  • Znajomość wymagań technicznych, eksploatacyjnych i jakościowych związanych z budowami instalacji, systemów, sieci i obiektów,
  • Umiejętność kierowania budową, tworzenia harmonogramów,
  • Znajomość procedur, przepisów i zasad związanych z realizacją budów instalacji, systemów, sieci i obiektów,
  • Wiedza i umiejętności z zakresu kierowania projektami,
  • Umiejętność czytania i wykorzystywania projektów i schematów technicznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Posługiwanie się programem MS PROJECT, AUTOCAD,
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus dodatkowe premie
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Wsparcie przez doświadczonych projektantów,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Uczestnictwo w realizacji dużych i ciekawych projektów,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Zatrudnienie w firmie cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów.
  • Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

    Klauzula RODO

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób; fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).