Asystent/ka Spedycji Międzynarodowej
DSV
Gdansk, PL
4 d. temu

Time Type : Full Time

Full Time

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wsparcie działań spedycyjnych w zakresieplanowania i organizowania przewozów międzynarodowych
  • Współpraca z partnerami i przewoźnikami
  • Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom
  • Realizacja założeń budżetowych i jakościowych
  • NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Umiejętność praktycznego posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności Outlook i Excel)
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu
  • Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
  • Motywacja do zapewnienia doskonałej obsługi naszym klientom
  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi
  • TO OFERUJEMY :

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Owocowe dni
  • Dofinansowanie świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Work-life balance
  • DSV Global transport and logistics