Asystent ds. Administracji Międzynarodowej (język niemiecki)
CEE Experts
Łódź, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.

M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np.

tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO / SSC.

Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Asystent ds. Administracji (język niemiecki) Do twoich zadań należeć będzie : · Wprowadzanie, procesowanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie, · Rozwiązywanie problemów związanych z nowoczesnymi technologiami, · Analiza zapytań mailowych i z chatu oraz kontakt telefoniczny z klientem wewnętrznym, · Współpraca z innymi placówkami zagranicznymi, · Współtworzenie i optymalizacja procesów w zakresie prowadzonych działań, Oczekiwania : · Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min.

B2) oraz dobra angielskiego (B2), · Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, · Doświadczenie w obsłudze klienta będzie atutem, · Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia, Nasz klient oferuje : · Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych, · Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii, · Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidulanych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju, · Konkurencyjne wynagrodzenia, · Pakiet dodatków socjalnych : prywatna opieka medyczna, karta lunchowa i Multisport i in.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku