Specjalista ds. rekrutacji i mobilności wewnętrznej
mBank S.A.
Łódź Polska
3 d. temu

Opis stanowiska

Jakie czekają na Ciebie wyzwania?

  • samodzielne prowadzenie rekrutacji od początku do końca zbadanie potrzeb menedżera, aktywne pozyskiwanie kandydatów, dobieranie narzędzi, diagnoza doświadczeń i kompetencji
  • wsparcie menedżera w trakcie całego procesu rekrutacyjnego, współpraca z HR BP
  • zbieranie i analizowanie informacji o rynku pracy w Polsce
  • doskonalenie narzędzi i procesów rekrutacyjnych
  • udział w działaniach budujących markę pracodawcy
  • wspieranie lub samodzielne prowadzenie projektów z innych obszarów HR-owych
  • prowadzenie równolegle wielu rekrutacji na stanowiska niższego i specjalistycznego szczebla
  • Wymagania

    Czego potrzebujesz, aby zacząć?

  • 1 rok doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • otwartego umysł i ciekawości świata
  • szybkości uczenia się oraz gotowości do ciągłego samodoskonalenia
  • bycia na bieżąco z nowymi technologiami
  • pasji do pracy z ludźmi
  • poczucia odpowiedzialności za realizowane zadania
  • zmysłu obserwatora
  • umiejętności nawiązywania i budowania relacji
  • umiejętności finalizowania tematów
  • Brzmi fajnie? Wyślij swoje CV!

    Oferujemy zatrudnienie przez firmę outsourcingową.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych