Elektryk
Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A.
Maków Mazowiecki, Mazowieckie
1 min. temu
source : Lento.pl

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. poszukuje kandydata na stanowisko ELEKTRYK W ZAKŁADZIE MLECZARSKIM Miejsce pracy : Zakład Produkcyjny w Makowie Mazowieckim Główne zadania : 1.

Prowadzenie prac montażowych instalacji elektrycznych, szaf sterowniczych i rozdzielnic. 2.Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych.

3.Wykonywanie pomiarów, rozruchów po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. 4.Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń 5.

Zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem elektryki. 6.Nadzór nad częściami automatyki maszyn i urządzeń linii produkcyjnych, zamawianie części 7.

Analiza awarii i wprowadzanie ulepszeń. Wymagania : 1.Wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu elektroniki, elektryki lub pokrewne, mile widziana znajomość automatyki 2.

Doświadczenia na podobnym stanowisku 3.Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną 4.Umiejętność czytania schematów elektrycznych 5.

Umiejętność odnajdowania przyczyn zaistniałych problemów 6.Samodzielność Oferujemy : 1.Atrakcyjną i kreatywną pracę w rozwijającej się firmie 2.

Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach 3.

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mazowiecka Spółka Mleczarska S.

A. z siedzibą w Warszawie ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.

j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym również na inne stanowiska.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hoża 51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku