Pracownik Produkcji Spożywczej ŚMIGIEL
ANAK
Śmigiel, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy z branży spożywczej pilnie poszukujemy : PRACOWNIKÓW PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ praca od zaraz Jesteś osobą chętną do pracy, pracownikiem bez doświadczenia, pracownikiem z doświadczeniem, studentem, uczniem, po prostu zależy Ci na pracy serdecznie zapraszamy Cię do nas na produkcję OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU Miejsce pracy : Śmigiel lub Miejsce pracy : Rakoniewice Wymagania :

  • Ukończone 18 lat - warunek konieczny
  • Książeczka sanitarno - epidemiologiczna
  • Dyspozycyjność, sumienność, dokładność
  • Zaangażowanie w pracę w zespole Oferujemy :
  • Pracę w godzinach 6-14 i 14-22 w Śmiglu (II zmiany produkcyjne)
  • Pracę w godzinach 22-6 w Śmiglu (I zmiana myjąca)
  • Pracę na jedną zmianę Rakoniewicach (I zmiana poranna)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Pełną satysfakcję i zadowolenie z pracy Zakres obowiązków :
  • Produkcja wyrobów z mięsa i warzyw DOJAZD Z KOŚCIANA DO ŚMIGLA NA DWIE ZMIANY AUTOBUSEM FIRMOWYM GRATIS (PRZYSTANKI PO DRODZE CZACZ I PONIN) Wszystkie osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu -
  • zatrudniamy na produkcję codziennie : 1) telefon 606 974 066 lub 655 188 749 2) e-mail : 3) osobiście na adres ul. Kilińskiego 71 64-

    030 Śmigiel POSZUKUJEMY DUŻĄ ILOŚĆ PRACOWNIKÓW NA PEŁEN ETAT I NA STAŁE

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych