Ekspert ds. Leasingu w Sieci Własnej
ALIOR BANK
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
6 d. temu
source : FACHPRACA

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce.

To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych magazynów finansowych, m.

in. w 2014 i 2015 r. jako pierwszy w historii polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Najlepszy europejski bank detaliczny przyznawany przez Retail Banker International .

Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.

Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Banku. W związku z planami rozwoju, Alior Leasing poszukuje kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • realizacja strategii oraz celów sprzedażowych Alior Leasing w wyznaczonym Oddziale poprzez posiadane oraz samodzielnie budowane kontakty rynkowe
  • przygotowywanie, realizacja i sprzedaż transakcji leasingowych
  • współpraca z dealerami samochodowymi, producentami oraz dostawcami przedmiotów leasingu
  • ścisła i aktywna współpraca ze wszystkimi departamentami Alior Leasing w zakresie realizacji celów sprzedażowych i rozwoju biznesu
  • monitoring, analiza konkurencji oraz trendów rynkowych
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju i usprawnianiu procesów sprzedażowych i posprzedażowych Spółki
  • Wymagania :

  • wymagane min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie leasingowej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość lokalnego rynku : firm oraz dostawców
  • wykształcenie średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • wysoka motywacja do osiągania zakładanych celów sprzedażowych
  • Wybranym osobom oferujemy :

  • elastyczność formy zatrudnienia w zależności od preferencji Kandydata
  • atrakcyjny system premiowy
  • unikalna szansa na udział w rozwoju spółki i jej procesów
  • niezbędn e narzędzia pracy
  • Kliknięcie przycisku Wyślij oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, innych niż dane wymienione w art.

    221 1 Kodeksu pracy, przesyłanych w ramach niniejszego zgłoszenia dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez ALIOR LEASING SP.

    Z O.O. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    INFORMACJE O ADMINISTRATORZE DANYCH OSOBOWYCH, PRZESŁANKACH I PRAWACH PRZYSŁUGUJĄCYCH OSOBOM, KTÓRYCH DANE SĄ PRZETWARZANE

    Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Alior Leasing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul.

    Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych : iod aliorleasing.pl, poczta : Alior Leasing sp.

    z o.o. , IOD, ul. Szewczenki 8, 40-855 Katowice.

    Cele i podstawa prawna przetwarzania danych :

    Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez AL w celach związanych z rekrutacją.

    Podstawę prawną przetwarzania Pani / Pana danych osobowych stanowi :

  • 6 ust. 1 lit. c) (cel i zakres przetwarzania danych osobowych wynika z obowiązujących przepisów prawa, w tym w szczególności z art.
  • 221 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy),

  • 6 ust. 1 lit. f) (przetwarzanie danych osobowych podyktowane jest prawnie uzasadnionym interesem AL) oraz
  • 6 ust. 1 lit. a) (podstawę przetwarzania danych osobowych stanowi wyrażona przez Panią / Pana zgoda, dotycząca danych wykraczających poza art.
  • 221 1 Kodeksu pracy lub rekrutacji przyszłych),

  • Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
  • Prawnie uzasadnionym interesem AL jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientom oraz pracownikom, jak również przeciwdziałanie przestępstwom gospodarczym, w tym wyłudzeniom finansowania.

    AL będzie przetwarzać Pani / Pana dane osobowe przez czas trwania danej rekrutacji, tj. od momentu złożenia przez Panią / Pana aplikacji / CV do momentu jej zakończenia.

    Pani / Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez AL także na potrzeby przyszłych rekrutacji, jeżeli wyraziła Pani / Pan na to zgodę, do momentu jej odwołania, nie dłużej jednak niż przez okres 5 lat.

    Kategorie odbiorców danych :

    AL może udostępniać Pani / Pana dane osobowe następującym kategoriom podmiotów :

  • podmiotom upoważnionym do ich uzyskania na podstawie przepisów prawa,
  • podmiotom, przy współpracy których AL wykonuje swoje obowiązki lub realizuje cele związane z rekrutacją, w szczególności agencjom HR.
  • Podmioty, o których mowa powyżej, przetwarzają Pani / Pana dane osobowe na podstawie umowy z AL lub na podstawie stosownego upoważnienia, a przekazanie tych danych objęte jest środkami bezpieczeństwa oraz kontrolą ze strony AL jako administratora danych osobowych.

    Prawa osoby, której dane dotyczą :

    Przysługuje Pani / Panu prawo żądania od AL :

  • dostępu do Pani / Pana danych osobowych,
  • sprostowania Pani / Pana danych osobowych,
  • usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, a także
  • przenoszenia Pani / Pana danych osobowych, w zakresie w jakim przetwarzane tych danych następuje na podstawie Pani / Pana zgody.
  • Ponadto, przysługuje Pani / Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani / Pana danych osobowych opartego o prawnie uzasadniony interes AL.

    W przypadku, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywało się będzie na podstawie Pani / Pana zgody, przysługuje Pani / Panu prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie.

    Cofnięcie zgody na przetwarzania danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z AL lub z Inspektorem Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych powyżej danych kontaktowych.

    Niezależnie od powyższych uprawnień, jeżeli uważa Pani / Pan, że Pana / Pani dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z prawem, przysługuje Pani / Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Obowiązek podania danych osobowych

    Podanie przez Panią / Pana danych wymaganych przez AL jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Nie ma Pani / Pan obowiązku podania tych danych, lecz ich niepodanie uniemożliwi wzięcie przez Panią / Pana udziału w rekrutacji.