Kelnerka do hotelu***
Kracow Residence Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Hotel w centrum Krakowa szuka osoby na stanowisko kelnerki. Od pracowników oczekujemy : - zaangażowania - kultury osobistej -

dyspozycyjności Możliwość pracy na zmiany w godzinach 6 - 14 lub 14 - 22. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie zgłoszeń z zawartą klauzulą : "Na podstawie art.

7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym również w moim CV i / lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku