PRACOWNIK SZKLARNII - HOLANDIA
ABCWork
Katowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

PRACOWNIK SZKLARNIOWY - HOLANDIA OFERUJEMY : Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu ZAKRES OBOWIĄZKÓW : -

Dokładny zakres obowiązków podawany jest w czasie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

WYMAGANIA : Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane) Doświadczenie na podobnym stanowisku Chęć podjęcia się pracy w miejscu wskazanym prze pracodawcę Prawo jazdy i auto dostepne na wyjazd (mile widziane) Dlaczego ABC Work : Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 1291 Jesteśmy już ponad 5 lat na rynku Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami Pomogliśmy już wielu kandydatom Prosimy o przesyłanie CV na adres : Zapraszamy na Naszą stronę : abcwork.

eu Osoba do kontaktu pod numerem telefonu : 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp.

z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku