Samodzielny Księgowy - kontrakt na 3 miesiące
Michael Page
mazowieckie, Warszawa
3 d. temu
source : Goldenline

Kogo szukamy / Profile description :

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Accoutnat lub Senior Accoutnat
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie / poziom B2 / praca w międzynarodowym środowisku
  • Zdolności analityczne - praca w środowisku Excel
  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics AX - mile widziane
  • Opis stanowiska / Job description :

  • odpowiedzialność za tworzenie pełnych sprawozdań finansowych
  • księgowanie faktur kosztowych oraz zakupu
  • refakturowanie kosztów związanych z działalnością doradczą(koszty i usługi) na rzecz Klientów
  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
  • Oferujemy / We offer :

  • Zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Zgłoś tę pracę