Praca za granicą
WeFlexWork
Częstochowa, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję pracowników gotowych na podjęcie pracy od zaraz. SZCZEGÓŁY OFERTY : Opis stanowiska : Różne zakresy prac w zależności od stanowiska.

Prace całoroczne - prace szklarniowe, magazynowe i produkcyjne. Oferty dobieramy wspólnie z kandydatami, według Ich preferencji i możliwości.

Wymagania : mile widziane doświadczenie, mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą, dyspozycyjność na okres co najmniej 3 miesięcy, mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy : pracę na długi okres czasu, legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO), zorganizowanie zakwaterowania, niezbędnych formalności administracyjno-prawnych, darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania, opiekę koordynatorów, stawkę od 9, 94€ brutto i więcej za godzinę pracy, 40 i więcej godzin pracy w tygodniu, możliwe nadgodziny.

Telefon kontaktowy +31858771275

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku