FUndacja poszukuje trenera TIK
Fundacja e prosperity
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
3 d. temu
source : Lento.pl

W związku z realizacją szkoleń w ramach projektu Lekcja Enter Firma Lechaa Consulting sp. z o. o poszukuje do współpracy trenerów TIK spełniających poniższe kwalifikacje 1.

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli w wymiarze co najmniej 50 godzin w ciągu ostatnich 3 lat, w tym co najmniej 30 godzin szkoleń dotyczących wykorzystania TIK w dydaktyce w co najmniej jednym z obszarów tematycznych (matematyczno przyrodniczy, artystyczny, artystyczny) i na jednym z etapów edukacji (wczesnoszkolny, podstawowy, ponadpodstawowy) 2.

Doświadczenie w opracowaniu materiałów edukacyjnych (scenariuszy szkoleń, materiałów pomocniczych itp.)w tym e materiałów 3.

Doświadczenie w zakresie mentoringu (konsultacji, doradztwa i / lub tutoringu) dla osób dorosłych Dodatkowym atutem trenera będzie : - posiadanie kompetencji związanych z programowaniem - posiadanie doświadczenia związanego z prowadzeniem szkoleń dla kadry kierowniczej szkół Do zadań trenera będzie należało : - przeprowadzenie szkoleń z zakresu TIK dla uczestników według scenariuszy - doradztwo i konsultacje dla uczestników szkoleń Cv wraz z opisem ww.

doświadczenia prosimy wysyłać na adres Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku