Asystent ds. administracji z językiem hiszpańskim
CEE Experts
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.

M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np.

tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO / SSC.

Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Asystent ds. administracji z językiem hiszpańskim Zadania : - Mailowy kontakt z klientami indywidualnymi w j. hiszpańskim, - Administracja biurowa i wsparcie działu Kard i Płac, - Drobne tłumaczenia z j.

hiszpańskiego i angielskiego na j. polski, - Wsparcie administracyjne w zakresie dokumentacji personalnej, - Tworzenie raportów i zestawień, - Wsparcie działań Kadr i Płac, Oczekiwania : - Bardzo dobra znajomość j.

 • hiszpańskiego (min. B2), - Dobra znajomość języka angielskiego (B1 / B2), - Komunikatywność, - Dyspozycyjność do pracy na pełny etat, - Zaangażowanie i chęć rozwoju, Oferujemy : - Pracę w międzynarodowym środowisku, - Używanie języków obcych w codziennych kontaktach służbowych, - Przejrzystą ścieżkę rozwoju w strukturach firmy, - Szkolenia wewnętrzne, - Atrakcyjne wynagrodzenie;
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku