ekspedientka do nowego lokalu Piekarnia/Cukiernia
Piekarnia
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Piekarnia / Cukiernia zatrudni komunikatywne osoby w każdym wieku na stanowisko Ekspedientka do nowo otwieranego lokalu firmowego na Mokotowie.

Lokalizacja : Mokotów Ul. Obrzeżna Praca 3 dni w tyg.(pełen etat) -pracę w systemie zmianowym co drugi dzień pracujący : 5 : 30-

19 : 00 2 sob. w miesiącu pracujące 6 : 00-16 : 00 Zakres obowiązków : -obsługa Klientów -sprzedaż asortymentu -dbanie o porządek w lokalu Oczekujemy : 1.

Zaangażowania w pracę 2. Komunikatywności 3. Posiadania książeczki sanepidowskiej. Zainteresowane osoby posiadające książeczkę do celów sanitarno-

epidemiologicznych zapraszamy do przesłania CV z aktualnym zdjęciem i dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku