Specjalista ds. UDT
KONO SP. Z O. O.
Warszawa, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska

  • Wykonywanie nadzoru spawalniczego w miejscu prowadzenia prac montażowych spawalniczych u klienta.
  • Wykonywanie i aktualizowanie dokumentacji spawalniczej WPQR, w tym kart WPS.
  • Wykonywanie dokumentacji oraz nadzór nad procesem oceny zgodności z PED dla ziębniczych zespołów ciśnieniowych oraz ziębniczych rurociągów technologicznych w zakresie wynikającym z wymagań przepisów dyrektywy ciśnieniowej PED oraz przynależnych i umowy UDT-CERT.
  • Wykonywanie dokumentacji modernizacji rurociągów NH3, zgodnie z uprawnieniami UDT oraz nadzór nad procesem odbiorowym UDT.
  • Uczestnictwo w odbiorach PED / UDT na miejscu zainstalowania instalacji u klienta.
  • Doradztwo techniczne spawalnicze.
  • Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata.
  • Doświadczenie spawalnicze.
  • Wyższe wykształcenie techniczne, kierunkowe.
  • Dbałość o szczegóły i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Uprawnienia do wykonywania badań NDT wizualnych, wymagany certyfikat VT-2. opcja
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Sumienność, kreatywność.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych (cała Polska).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach inżynieryjnych w obszarze technologii chłodnictwa przemysłowego.
  • Narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Dużą samodzielność w ramach powierzonych obowiązków.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w spółce o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej na wartościach.
  • Opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do urlopu.
  • Elastyczny czas pracy
  • Zgłoś tę pracę