Mechanik silników okrętowych i przemysłowych
Techmarine Sp. z o.o. Sp. K.
Gdańsk, pomorskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy pracownika na stanowisko : Mechanik silników okrętowych i przemysłowych.
  • Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu działania silników tłokowych
  • Gotowość do podróży
  • Pracowitość, dokładność
  • Zdolność do samodzielnej realizacji zadań jak również umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie mile widziane
  • To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  • Pracę w firmie posiadającej w pełni wyposażony warsztat techniczny
  • Wysokie zarobki
  • Możliwość rozwoju
  • Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn.

    zm.) oraz Ustawą z dnia 10.05.2018r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią / Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest TECHMARINE Sp.

    z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-056, Ul. Plac Oruński 3. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

    Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.