Zbrojarz/ Betoniarz
HR International sp. z o.o.
Warsaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach.

Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce pracy : Francja Dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Zbrojarz- Betoniarz. Firma zajmuje się budową turbin wiatrowych na północy Francji.

Zakres obowiązków : - przygotowanie i zmontowanie zbrojeń fundamentów turbin, - betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny.

Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki, - umowę bezpośrednio z pracodawcą, - możliwość wyjazdu z kimś znajomym, - darmowe zakwaterowanie podczas zatrudnienia, - codzienne wsparcie koordynatora z Polski .

Wymagania : - wykształcenie kierunkowe lub pokrewne - doświadczenie na stanowisku Zbrojarz / Betoniarz - umiejętność czytania rysunku technicznego.